Paminėtos 12-osios Viešojo saugumo tarnybos veiklos metinės

Data

2019 04 02

Įvertinimas
6

Š. m. kovo 29 d.  Viešojo saugumo tarnyba kartu su dideliu būriu svečių ir darbuotojų minėjo 12-ąsias įkūrimo metines. Pirmą kartą iškilminga minėjimo ceremonija pradėta pagerbiant Tarnybos ir Kauno, Vilniaus bei Klaipėdos dalinių kovines vėliavas.

Susirinkusius minėjimo dalyvius sveikino Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas bei Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis. Sakydamas sveikinimo kalbą Tarnybos vadas generolas Ričardas Pocius užtikrino, kad Tarnyba ateityje stiprės vykdant jai paskirtas funkcijas toliau modernizuojant asmens saugumo ir kovines priemones bei sieks aukščiausių veiklos standartų. Primindamas sunkias kovas už Lietuvos nepriklausomybę ir Adolfo Ramanausko-Vanago nelengvą, tačiau prasmingą kelią, Tarnybos vadas linkėjo būti visiems tokiems pat stipriems ir ištvermingiems tarnaujant Lietuvai.

Renginio metu Tarnybos pareigūnams ir valstybės tarnautojams už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą įteikti apdovanojimai ir padėkos, suteikti aukštesni tarnybiniai laipsniai.

Šventinę minėjimo nuotaiką kūrė Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras kartu su dainininku Martynu Viliumi Varnele.