Viešieji pirkimai

 

 

Data

Pirkimo būdas

Pirkimo pavadinimas

Atsisakymas pirkti iš CPO katalogo

2020-08-07

Supaprastintas atviras konkursas

(CVP IS NR. 501274)

Kuras

CPO kataloge nėra galimybės įsigyti kurą (degalus iš degalinių) nustatant 3 km atstumą nuo Perkančiosios organizacijos adreso (įsigyjant degalus CPO LT kataloge konkretaus adreso nurodyti negalima, tik miestus arba magistralinius kelius).

2021-03-22

Supaprastintas atviras konkursas

(CVP IS NR. 537165)

Radvilėnų p.1,Kaunas, kareivinių pastato stogo kapitalinio remonto darbai

CPO kataloge nėra galimybės įsigyti kapitalinio remonto darbus dėl šių priežasčių:

1. Stogo konstrukcijų kapitalinio remonto darbų įkainiai CPO kataloge yra apskaičiuoti 2017 m kainomis su 10-15% antkainiu ir yra rizika, kad 2021 m. kainų lygis yra žymiai aukštesnis ir nebus gautas nei vienas pasiūlymas pagal kataloge nustatytą kainos lygį.

2. Katalogo darbų aprašyme yra stogo apšiltinimas po stogo danga, o pagal Tarnybos parengtą techninį darbo projektą tokio apšiltinimo įrengimas numatytas ant pastogės perdangos. Kataloge toks apšiltinimas yra numatytas kitu atskiru įkainiu.

3. Techniniame darbo projekte be lietvamzdžių ir lietlovių keitimo yra numatyti lietaus pažeisto fasado tinkavimo darbai su naujai nutinkuotų paviršių dažymu sintetiniais dažais. Kataloge tokio įkainio nėra. Ten yra tik laiptinių tinkavimas.

VRS (Vidaus reikalų sistemos) CPO kataloge siūlomi kapitalinio remonto darbai neatitinka pirkimo iniciatoriaus pateiktos techninės specifikacijos reikalavimų

2021-07-14

2021-09-23

2021-10-13

Tarptautinis atviras konkursas

(CVP IS NR. 555895, 566037, 569059)

Transporto priemonių pirkimas

CPO kataloge nėra galimybės įsigyti transporto priemonių dėl šių priežasčių
- CPO pateiktos tech. specifikacijos neatitinka keliamų reikalavimų (nėra numatytas spec. įrangos ir įrenginių montavimas, kėbulo ir jo elementų perdarymas ir kt.)

2021-07-16

Skelbiama apklausa

Transporto priemonių civilinės atsakomybės ir kasko draudimo paslauga

per CPO nevykdome nes:

- Kasko draudimas neatitinka tech. specifikacijos sąlygų (pagal CPO visų transporto priemonių draudimo pasibaigimo data turi būti vienoda, taip pat papildomai sumontuotai spec. įrangai ir įrenginiams CPO numatyta draudimo išmoka yra neproporcinga VST automobiliuose sumontuotos įrangos vertei)

- Civilinis draudimas neatitinka tech. specifikacijos sąlygų (pagal CPO visų transporto priemonių draudimo pasibaigimo data turi būti vienoda, taip pat nenumatyta sąlyga dėl keleivių draudimo išmokos)

2021-07-16

Tarptautinis atviras konkursas

Kuras (degalai iš degalinių)

CPO kataloge nėra galimybės įsigyti kurą (degalus iš degalinių) nustatant 3 km atstumą nuo Perkančiosios organizacijos adreso (įsigyjant degalus CPO LT kataloge konkretaus adreso nurodyti negalima, tik miestus arba magistralinius kelius.) Reikalavimas dėl degalinių atstumo yra reikšmingas perkančiajai organizacijai atsižvelgiant į jos veiklos specifinį pobūdį, kadangi Tarnybos valdomos transporto priemonės yra stambiagabaritės, sunkiasvorės nuteistųjų konvojavimui skirtos transporto priemonės, kurioms degalai turi būti pilami pasibaigus konvojui, t. y. apie 16-17 valandą, esant pačioms didžiausioms automobilių spūstims Vilniuje, dėl ko Tarnybos darbuotojai gaištų papildomą laiką, o perkančioji organizacija patirtų papildomų išlaidų mokant viršvalandžius.

2021-07-27

Supaprastintas atviras konkursas

Baldai

Pirkimas nevykdomas iš CPO nes:

- CPO LT kataloge siūlomi baldai neatitinka perkančiosios organizacijos poreikių;

- CPO LT katalogas siūlo mokyklinius baldus iš anksto apibrėžtų modulių. Tarnybai reikia nestandartinių baldų (įvairių dydžių darbo stalų, dokumentų spintų ir t.t.), o nupirkti nestandartinius baldus iš CPO LT katalogo nėra galimybės.

2021-07-31

Atviras konkursas (tarptautinis)

(CVP IS Nr. 558087)

Metalinės 2-jų durų spintos

CPO kataloge nėra galimybės įsigyti metalinių 2-jų durų spintų, kadangi tokio pobūdžio prekių nesiūloma.

Pirkimas vykdomas pagal VPĮ 23 straipsnio 1 dalies nuostatas.

2021-08-19

Supaprastintas atviras konkursas

Kitos paskirties statinio – 24F1b, Pelenių g. 2, Pelenių k., Karmėlavos sen., Kauno r., paprastojo remonto darbai

Pirkimą iš CPO ar VRS CPO vykdyti nėra galimybės, nes perkamų darbų kaip, pvz., šaudyklos antirikošetinės dangos įrengimas, sugumo barjerų iš panaudotų padangų įrengimas, jėgos lauko kabelių tiesimas apsauginiame plastiko vamzdyje, nėra šių katalogų perkamų darbų aprašymuose.

2021-09-14

Skelbiama apklausa

Tinkliniai spausdintuvai

Pirkimas nevykdomas iš CPO, nes siekiant užtikrinti esamos sistemos vientisumą tinkliniai spausdintuvai turi būti suderinami su Tarnyboje naudojama Ysoft Safeq tinklinių spausdintuvų valdymo programine įranga bei kartu yra įsigyjamos jos licencijos ir kiti reikalingi priedai darbui skirti su šia programine įranga kurių nėra CPO kataloge.

2022-08-10

Supaprastintas atviras konkursas

Administracinio pastato patalpų paprastojo remonto darbai

Pirkimas nevykdomas per CPO, kadangi šio pirkimo objekto pirkimo procedūra buvo vykdyta iš Vidaus reikalų sistemos elektroninio katalogo, taip pat pakartotinai ir iš Centrinės perkančiosios organizacijos elektroninio katalogo. Abiem atvejais pasiūlymų nebuvo gauta.

2022-08-22

Skelbiama apklausa
CVP IS Nr. 620300

Transporto priemonių civilinės atsakomybės ir kasko draudimo paslauga

per CPO nevykdome nes:

Kasko draudimas neatitinka techninės specifikacijos sąlygų (pagal CPO visų transporto priemonių draudimo pasibaigimo data turi būti vienoda, taip pat papildomai sumontuotai specialiajai įrangai ir įrenginiams CPO numatyta draudimo išmoka yra neproporcinga VST automobiliuose sumontuotos įrangos vertei).

2022-10-07

Skelbiama apklausa

CVP IS Nr. 628410

Transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo paslauga

per CPO nevykdome nes:

Civilinis draudimas CPO kataloge neatitinka techninės specifikacijos reikalavimų (CPO kataloge nėra numatyta sąlyga dėl keleivių draudimo).

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-12