Viešieji pirkimai

Vadovaujantis LR Viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 82 str. 2 d. Perkančiosios organizacijos privalo motyvuoti savo sprendimą neatlikti pirkimo naudojantis centrinės perkančiosios organizacijos paslaugomis, tai patvirtinantį dokumentą paskelbti pirkėjo profilyje ir jį saugoti kartu su kitais pirkimo dokumentais šio įstatymo 97 straipsnyje nustatyta tvarka.
Atsižvelgiant į tai informuojame, kad Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, adresas M. K. Paco g. 4, Vilnius, įmonės kodas 300666165 (toliau – Perkančioji organizacija), numato pirkti Kurą (degalus degalinėse) (toliau – Pirkimas). Pirkimas atliekamas nesinaudojant centrinės perkančiosios organizacijos paslaugomis.
Perkančioji organizacija atsisakė pirkti kurą (degalus iš degalinių) per CPO katalogą, kadangi CPO kataloge nėra galimybės įsigyti kurą (degalus iš degalinių) nustatant 3 km atstumą nuo Perkančiosios organizacijos adreso (įsigyjant degalus CPO LT kataloge konkretaus adreso nurodyti negalima, tik miestus arba magistralinius kelius). Reikalavimas dėl degalinių atstumo yra reikšmingas perkančiajai organizacijai atsižvelgiant į jos veiklos specifinį pobūdį, kadangi Tarnybos valdomos transporto priemonės yra stambiagabaritės, sunkiasvorės nuteistųjų konvojavimui skirtos transporto priemonės, kurioms degalai turi būti pilami pasibaigus konvojui, t. y. apie 16-17 valandą, esant pačioms didžiausioms automobilių spūstims Vilniuje, dėl ko Tarnybos darbuotojai gaištų papildomą laiką, o perkančioji organizacija patirtų papildomų išlaidų mokant viršvalandžius.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-12