Generolas Ričardas Pocius lanko Tarnybos padalinius

Data

2022 08 11

Įvertinimas
5

Viešojo saugumo tarnybos vadas generolas Ričardas Pocius lankysis visuose Tarnybos padaliniuose, susitiks su padalinių vadovais ir pareigūnais. Pastarieji dveji metai Tarnybai buvo sudėtingas laikotarpis, kuomet dėl nepaprastosios padėties ir ekstremaliosios situacijos Tarnybos pareigūnai dirbo papildomu darbo krūviu bei atliko Tarnybos kompetenciją viršijančius darbus, tačiau įveikė šiuos iššūkius ir iki galo įvykdė visus iškeltus uždavinius.

2020–2022 metais šalyje paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją dėl COVID-19 ligos pandemijos grėsmės ir įvedus nepaprastąją padėtį dėl masinio užsieniečių antplūdžio į Lietuvos Respubliką bei ES šalis, Viešojo saugumo tarnyba veikė nuolatiniu nepertraukiamu režimu. Siekiant pasipriešinti hibridinės atakos sukeltoms grėsmėms ir ruošiantis naujiems iššūkiams, Tarnybos pajėgų paskirstymas buvo organizuojamas taip, kad būtų užtikrintos visos kasdienės funkcijos.

Vizitų į padalinius metu bus aptariama Tarnybos ateities vizija ir dalijamasi įžvalgomis, kaip Tarnyba vystysis artimiausioje ateityje. Šis metas tinkamas peržiūrėti ir pergalvoti ateities veiklą, įvertinus nelengvu laikotarpiu įgytą patirtį, pritaikyti išmoktas pamokas, peržiūrėti ir aktyvuoti Tarnybos operacinius planus. Dėl šių priežasčių Tarnybos vadas susitinka su visų padalinių vadovais bei pareigūnais, taip siekdamas motyvuoti ir palaikyti Tarnybos pareigūnus jų nepaprastoje kasdienėje tarnyboje bei, esant nuolatinėje parengtyje, kartu atremti visas įmanomas grėsmes, kylančias iš sudėtingos geopolitinės situacijos.

Generolas Ričardas Pocius savo tarnybinius vizitus ir susitikimus pradės nuo Klaipėdos dalinio.