Tarnybos vado sveikinimas Kauno dalinio įkūrimo metinių proga

Data

2022 10 18

Įvertinimas
1
_DSC6778.JPG


Mieli bendražygiai,


prieš trisdešimt vienerius metus, spalio 18 dieną buvo įkurtas Vidaus tarnybos 1-asis pulkas. Vėliau šis pulkas buvo reorganizuotas į Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinį.

Reorganizavus Vidaus tarnybos pulkus į Viešojo saugumo tarnybą, pasikeitė teisiniai veiklos pagrindai. Tarnyba tapo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijai atskaitinga nuolatinės specialiosios parengties valstybės įstaiga, kurios paskirtis atkurti ir užtikrinti viešąją tvarką ypatingų ir ekstremaliųjų situacijų atvejais. Taip pat Tarnybai yra numatytos dvi išskirtinės funkcijos – ginkluotųjų pajėgų sudėtyje ginti valstybę karo metu ir dalyvauti tarptautinių organizacijų pajėgų misijose bei operacijose.

Trisdešimt vieneri metai nepriekaištingos tarnybos mūsų šaliai – tai didžiulis pasiekimas Tarnybai ir visiems pareigūnams bei darbuotojams, tarnaujantiems ir dirbantiems Kauno dalinyje.

Šie prabėgę dešimtmečiai pažymi ilgą, sudėtingą ir kupiną įtampos Tarnybos kelią. Šiandien mes galime didžiuotis savo Tarnyba, kuri yra visiškai aprūpinta modernia ginkluote, specialiuoju transportu ir kitomis moderniomis techninėmis priemonėmis. Tačiau mes visi suprantame, kad svarbiausia yra žmogus, Tarnybos pareigūnai ir darbuotojai, kurie pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis atlieka savo pareigą Nepriklausomai Lietuvai.

Šiandien, Kauno dalinio įkūrimo dienos proga, nuoširdžiai dėkoju visiems pareigūnams, darbuotojams už sunkų ir atsakingą darbą bei linkiu ateityje neišsenkančios energijos, tvirtybės ir nuoširdaus darbo Lietuvai.

 

 

Generolas Ričardas Pocius

Tarnybos vadas


2022 10 18